Luxusní kajuta v exotice - Plujeme.cz

Luxusní kajuta v exotice

Kajuta s vlastní koupelnou, stejně jako na výletní lodi. Pohoda a nádherné zážitky

Pronájem kabiny

Necháte za sebou všechny frustrující aspekty života a přijmete více uvolněné tempo: takové, které vám umožní sledovat rytmy mořského a tropického větru. Mělký ponor katamaránu umožňuje vstup do soukromých kotvišť a zvláštních míst pro šnorchlování, o nichž velké výletní lodě mohou jen snít, což z něj dělá dobrodružství v plachtění, na které nikdy nezapomenete.

Chcete strávit dovolenou na lodi v Thajsku nebo na Bali, ale neobsadíte celou loď? Nevadí - nově totiž můžete využít kabinového charteru naší partnerské společnosti Dream Yacht Charter

Relaxujte a nechte plachtění na nás! Pronajměte si cenově dostupný salónek nebo kajutu s vlastní koupelnou na luxusní výletní jachtě. Vy relaxujete a náš personál se stará o všechny aspekty plavby a k tomu šéfkuchař připravuje všechna jídla. Tyto jachty mají většínou 4 - 10 kajut, což je velký rozdíl oproti masové turistice na velkých lodích. Poznáte tak nové lidi ze všech různých koutů světa. Během plavby budete kotvit, kde se vám zlíbí, objtevíte speciální místa k šnorchlování a budete si užívat nerušené soukromí. Budete mít možnost prozkoumávat nedotčené laguny, pláže a útesy vodního světa. Plavby jsou zaměřené na krátké úseky 1 - 5 hodin plavby denně, což nechává dostatečný prostor pro další výlety, vodní sporty a volný čas pro vás. Jídla na palubě se připravují z místních produktů a menu se snaží obsáhnout všechny speciality místní kuchyně. Někdy se dokonce podaří chytnout večeři přímo z moře.

Pro koho je kabinový charter ideální volba?

  • Pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou na lodi, ale nemají kapitánský průkaz
  • Pro všechny, kteří sice mají kapitánský průkaz, ale chtějí si od kormidlování odpočinout
  • Pro všechny, kteří se chtějí vydat do exotiky, ale nemají posádku, aby zaplnili celou vlastní loď
  • Pro všechny, kteří nechtějí plout na velkých luxusních lodích a preferují větší míru soukromí
  • Pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou na luxusní jachtě
katamaran2

Více plaveb

Nenašli jste ? Kontaktujte nás prosím:

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)