Proč plout s námi - Plujeme.cz

Proč plout s námi

Vaše pohodová a klidná plavba je naším hlavním cílem. Tomu je přizpůsobený veškerý náš servis. Neustále pracujeme na dalším zkvalitňování našich služeb.


Deset hlavních důvodů, proč si vybrat loď právě od nás

 1. Přehledné a jednoduché vyhledání lodí

  Na našich stránkách si můžete vybrat loď nebo plavbu velmi přehledným, jednoduchým a rychlým způsobem.

 2. Poradíme Vám s výběrem oblasti plavby

  A doporučíme Vám tu nejvhodnější oblast tak, aby splňovala maximum Vašich požadavků na pohodovou dovolenou na palubě lodi. Zde jsou zárukou naše letité zkušenosti z plaveb ve všech možných oblastech světa.

 3. Poradíme Vám s výběrem vhodné jachty a doporučíme trasu plavby

  Všechny lodě nejsou stejné a na úspěch Vaší plavby bude mít nemalý vliv výběr lodi. Vyslechneme si Vaše požadavky a doporučíme Vám loď, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Na rodinnou plavbu s dětmi se hodí jiná loď, nežli na regatu a nebo na náročnou zimní přeplavbu. Pokud si chcete vybrat tu nejvhodnější loď pro Vás, doporučujeme zařizovat pronájem lodi co nejdříve. Při hledání lodě na poslední chvíli již není z čeho vybírat a musíte vzít to, co je volné. Lodě půjčujeme především od prověřených společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Před vyplutím Vám pomůžeme naplánovat zajímavou trasu plavby podle Vašich požadavků. Jinou trasu plavby Vám doporučíme pro plavbu s dětmi a jinou s mužskou, sportovně laděnou posádkou.

 4. Poradíme Vám s výběrem okružní plavby

  Ať už si budete přát plavbu na velké zaoceánské lodi, nebo soukromí v kajutě na katamaránu, uděláme maximum, abychom našli nejvhodnější plavbu pro Vás.

 5. Zajistíme Vám letenky a vyřešíme logistické otázky spojené s Vaší plavbou

  Poradíme s jakou leteckou společností vyrazit případně jakou cestu zvolit po vlastní ose.

 6. Největší výběr zkušených a pohodových kapitánů

  Pokud nemáte kapitánský průkaz a neumíte si loď řídit sami, doporučíme Vám některého z našich prověřených kapitánů. Máme největší výběr zkušených a pohodových jachetních kapitánů ze všech českých charterových společností. Dokážeme Vám doporučit kapitána podle Vašich potřeb – dobrodruha na náročnou sportovní plavbu, závodního jachtaře na regatu, jachtařského instruktora na výukovou plavbu a nebo hravého kapitána pro rodinnou plavbu s dětmi.

 7. Zasílání předpovědí počasí

  Pro jachtaře - Každý den Vám pošleme formou SMS aktuální předpověď počasí s varováním, pokud se blíží nějaká bouře a nebo nečekaná změna počasí.

 8. Organizujeme plavby s průvodcem

  Pokud si vyberete okružní plavbu a bojíte se vyrazit sami například kvůli jazykové bariéře, sledujte plavby s naším průvodcem, který se postará o bezproblémovou dovolenou.

 9. Nepřetržitý poradenský servis na telefonu

  Pokud se během Vaší dovolené na moři vyskytnou jakékoliv problémy, můžete nám zavolat a my Vám poradíme s technickými problémy, které jste schopni si opravit sami a nebo se postaráme o co nejrychlejší pomoc. Většinu lodí pronajímáme od společností, kde známe ředitele nebo majitele, a dokážeme tak pro naše zákazníky zařídit opravdu rychlou pomoc v případě jakýchkoliv potíží.

 10. Pojištění kauce skládané při pronájmu lodi a pojištění storna plavby
  Nabízíme pojištění kauce a v případě škody na lodi pomůžeme s přípravou dokumentů tak, aby proběhlo vyřízení likvidace kauce co nejrychleji. Pokud se obáváte, že by uskutečnění plavby mohly ohrozit zdravotní problémy kohokoliv z rodiny, nabízíme Vám pojištění plavby proti jejímu stornování.