Jak vypadá ubytování na velké lodi ? - Plujeme.cz

Jak vypadá ubytování na velké lodi ?

Při výběru té správné kajuty je třeba si položit otázku, kolik času v ní chcete strávit. Kajuty můžeme rozdělit do pěti základních skupin.

Kajuta vnitřní

Jedná se o základní a nejběžnější typ kajuty, o rozloze cca 10-15 metrů čtverečních. Vybavena je dvěma lůžky, která mohou být jak samostatná, tak spojena do manželské postele, skříní, koupelnou, klimatizací, minibarem, televizí a trezorem.
Vnitřní kajuta

Kajuta s oknem

Tento typ kajuty vám nabízí možnost krásných výhledů za naprostého soukromí, bývají také o trochu větší, než kajuty vnitřní (až 20 m2). Ve výbavě nechybí dvě lůžka, která mohou být jak samostatná, tak spojena do manželské postele, skříň, koupelna, minibar, televize a trezor.
Kajuta s oknem

Kajuta s balkonem

Krásný výhled a příjemný mořský vzduch, přesně to vám nabídne kajuta s balkonem. Velikostí je podobná kajutě s oknem, tedy až 20 metrů čtverečních. Ve výbavě naleznete dvě lůžka, která mohou být jak samostatná, tak spojena do manželské postele, skříň, koupelna, minibar, televize a trezor. Navíc na balkoně naleznete stůl a dvě židle, které vás zpříjemní výhled na obzor.
Kajuta s balkonem

Spojené kajuty

Tento typ naleznete pouze na vybraných lodích, nabízí vám však skvělou možnost ubytovat až 10 osob pohromadě. Jedná se o dvě nebo více propojených samostatných kajut, z nichž každá má vlastní koupelnu. Jednotlivé kajuty disponují standardním vybavením, tedy dvěma lůžky (jak rozdělené, tak spojené do manželské postele), skříň, televize, trezor a minibar.
Apartmá

Luxusní apartmány

Apartmány se rozkládají na ploše až 150 m2, a jsou vybavené vlastním barem, lednicí či kávovarem. Pro zaručení maximálního pohodlí je vám k dispozici osobní komorník a pokojová služba, která je připravena 24 hodin denně plnit vaše přání. Chvíle strávené v apartmánu vám také zpříjemní vířivka či sauna samozřejmě nádherný výhled z oken a balkonů. Jste-li sportovním či hudebním nadšencem, jistě vás potěší přítomnost klavíru či posilovacích strojů, které jsou součástí výbavy některých apartmánů.
Yacht Club

Potřebujete být stále online?

V dnešní době je téměř nepředstavitelné se na několik dní odpojit od reality, vypnout telefon a počítač a být offline. Přesně proto většina lodních společností nabízí WIFI připojení na všech palubách, včetně kajut.

Najděte svou plavbu :-)