Co je plavba - Plujeme.cz

Co je plavba

Komfort hotelového resortu

Užijete si komfort luxusního hotelu, jemuž nechybí restaurace, taneční salóny, bary, sauny, obchody, diskotéky, herny, kino a spoustu dalšího. Některé lodě nabízí i surfovou vlnu, prosklený chodník nad mořem či dráhu pro inline brusle, samozřejmostí je i plná penze a přátelský personál, který je vám k dispozici po celou dobu plavby.
Láká vás dovolená v plovoucím hotelu, ale nevíte si rady s výběrem? Pojď me se podívat na dvě nejhlavnější kritéria.
snídaně na lodi

Destinace, to je oč tu běží

Kam plout? Prostě se sami sebe zeptejte, kam jste se vždycky toužili podívat? Plavby probíhají téměř po celém světě, je tedy velmi pravděpodobné, že i do vaší vysněné destinace se dá doplout. Nejoblíbenějšími oblastmi jsou Karibik a Středomoří, stoupá však i popularita tichomořských ostrovů, Indického oceánu, Aljašky, Jižní Ameriky či jihovýchodní Asie.
Při těchto, zpravidla 1-2 týdnech navštívíte téměř každý den jiné místo, kde na vás bude čekat rozmanitý výběr výletů a programu. Pokud vás žádný z nabízených výletů nezaujme, můžete si udělat výlet do města a program si vymyslet dle své libosti.
Týden je pro vás málo? Tak to pro vás máme skvělou možnost tří měsíční plavby kolem světa. A co je nejlepší? Nemusíte řešit přepravu, váš plovoucí hotel vás všude dopraví.
Norské fjordy

Nuda? Tu zde nepoznáte

Slovo nuda se vám běhěm plavby ztratí ze slovníku. Během dne vás čeká nabídka rozmanitých výletů, která je doplněna servisem na lodi. Ráno můžete začít lehkými sportovními aktivitami, lekcemi jógy, pilates či tancem. Odpoledne může být ve znamení vířivky, odpočinku u bazénu, či průzkumem lodi. Za ranní sportování se můžete odměnit čokoládovým barem, koktejlem či výhledem z horní paluby. A nebo vše dohromady? Nesmíme zapomenout na večeři, několikachodový kulinářský zážitek vás vynese do sedmého nebe. A co s načatým večerem? Čeká vás živá hudba v salónech, divadelní představení, promítání filmů, diskotéky či kasino.
Tobogán

Ale vždyť máme děti…

Své malé ratolesti můžete vzít s sebou. Většina lodí je na rodiny s dětmi připravena. Můžete využít přistýlky v kajutě, dvě kajuty vedle sebe, či propojené kajuty. Děti vám jen poděkují, kdo by taky pohrdl světem tobogánů, atrakcí, bazénů, vodních parků, animačních programů, her i sportovních aktivit. Programy pro děti jsou rozděleny podle věku a po celou dobu plavby se jim věnují profesionální týmy.
Detsky bazen
Existuje vůbec něco krásnějšího, než vůně moře, dobré pití, pohled na slunce mizící za obzorem a příjemný šum vln?